Ingraphic er en teknologibedrift som fokuserer på Microsoft skyteknologier. Vi fokuserer på å levere innsikt og visualiseringsløsninger til våre kunder og partnere. Med vårt rammeverk og kompetanse er målet vårt å hjelpe bedrifter i måten de kommuniserer med data både internt og eksternt. Ved å bruke kombinasjoner av utvikling og adoptere de nyeste teknologiene, hjelper Ingraphic bedrifter og organisasjoner med å få det beste ut av sine egne data. Ingraphic er et privateid firma med hovedkontor i Oslo sentrum.

“Vi hjelper deg med å visualisere din bedrifts data for å redusere kostnader og få verdifull innsikt.

Christian Føsund

Head of Operational Insight

Christian.Fosund@Ingraphic.no

Fredrik Knalstad

Chief Executive Officer

Fredrik.Knalstad@Ingraphic.no

Emilie S. Glad

Office Manager

Emilie.Glad@Ingraphic.no

Magnus Knalstad

Software Engineer

Magnus.Knalstad@Ingraphic.no

Markus Brabrand Urfjell

Data Analyst

Markus.B.Urfjell@Ingraphic.no

Gurwant Singh

Business Intelligence Consultant

Gurwant.Singh@Ingraphic.no

Sander Skogli

Business Development Consultant

Sander.Skogli@Ingraphic.no

Simen Olsen Kulsvehagen

Senior Business Intelligence Consultant

Simen.Kulsvehagen@Ingraphic.no